Najczęściej zadawane pytania

 1. Co oznacza mix długości?
  Mix długości oznacza że w całym zamówieniu będą różne długości , z reguły jest to po 33% deski krótkiej, średniej długości i długiej.

 2. Jaka deskę wybrać w przypadku ogrzewania podłogowego?
  W przypadku ogrzewania podłogowego należy zastosować deskę warstwową. Jeżeli nie zależny nam na długich elementach deskę dwuwarstwową, natomiast jeśli chcemy mieć szersza i dłuższą deskę – deskę trójwarstwową.

   

 3. Czy deskę lita można układać w przypadku ogrzewania podłogowego?
  Tak, gr. 15 mm pozwala nam na montaż takiej deski na ogrzewaniu podłogowym, natomiast trzeba liczyć się z tym że deska lita będzie bardziej narażona na pracę i izolacje ciepła.

 4. Czy deskę można układać pływająco?
  Nie udzielamy gwarancji na deskę montowaną w ten sposób, drewno zawsze będzie pracowała w mniejszym bądź większym stopniu. dlatego deska powinna być przyklejona do podłoża.

 5. Czy udzielają Państwo gwarancji i na jaki okres?
  Tak, deska objęta jest 2-letnia gwarancją, pod warunkiem że została zamontowana zgodnie ze sztuka parkieciarską, na odpowiedniej chemii.

 6. Jaki jest czas realizacji zamówienia?
  Czas realizacji uzależniony jest od rodzaju, klasy drewna oraz jak deska ma zostać wykończona, z reguły jest to około 3-4 tygodni,natomiast niektóre zamówienia jesteśmy w stanie wykonać szybciej.

 7. Czy posiadają Państwo ekipę montującą?
  Tak, współpracujemy z zaprzyjaźnionymi ekipami które montują nasze podłogi.